Embassy Freight Rotterdam BV



Embassy Freight Rotterdam BV

HEAD OFFICE
George Stephensonweg 25
3133 KJ Vlaardingen
The Netherlands
Tel: +31(0)10 59 33333
Fax: +31(0)10 59 33330

Nieuws

Restricties voor reefers naar Vietnam

Vanwege the recente serieuze congestie van reefers in Haiphong en om te proberen controle te krijgen over tijdelijk geïmporteerde bevroren producten in Vietnam en om de lokale gezondheidsbevolking te beschermen, hebben de minister en de douane nieuwe regels geïmplementeerd welke op 22 juli 2010 van kracht zijn gegeaan:

  • de import van alle soorten bevroren pluimvee en slachtafval wordt voorlopig uitgesteld
  • een strikte quarantaine en een veeartsenijkundige inspectie van alle geïmporteerde pluimvee en slachtafval voor de inklaring. Inklaring kan alleen geschieden als de inspectie is goedgekeurd.
  • de goederen worden behandeld volgens de clausule 45 van de Vietnamese wetgeving als de reefer container niet binnen 90 dagen wordt gelost. De cargo kan worden geconfisceerd en worden geveild.

Daarom wordt de volgende informatie vooraf aan de boeking geverifieerd:

  • schriftelijke bevestiging van de ontvanger in Vietnam dat de cargo binnen 2 dagen ingeklaard wordt na ontvangst op bestemming in Vietnam
  • Fysieke adres, contactpersoon met telefoonnummer en email-adres van de ontvanger in Vietnam
  • The exacte omschrijving van het pluimvee en slachtafval (d.w.z. bevroren kippenvleugels, bevroren kippenpoten enz). Algemene omschrijvingen zoals bevroren vlees of bevroren voedsel worden niet geaccepteerd.

Meer nieuws